Rubriky:

Ostatní

Lavičkův šéf v Sydney byl odvolán kvůli nevhodnému chování

5. března 2012 11:12 - SYDNEY

Australský fotbalový klub FC Sydney, kde po sezoně skončí český trenér Vítězslav Lavička, odvolal po osmi měsících ve funkci svého výkonného šéfa Dirka Meltona. Důvodem jsou stížnosti na jeho chování k zaměstnancům.

 

archiv

O Meltonově okamžitém ukončení smlouvy dnes rozhodlo jednomyslně představenstvo klubu. "Po sérii formálních stížností zaměstnanců, které jsme prošetřovali, jsme došli k názoru, že chování pana Meltona bylo naprosto neakceptovatelné," uvedli představitelé klubu v prohlášení na webu.

V čem přesně Meltonovo nevhodné chování spočívalo, Sydney neoznámilo. Nyní již bývalý šéf klubu jakékoli provinění popřel a hrozí právními kroky. "Myslím, že můj skvělý vztah s drtivou většinou zaměstnanců FC Sydney mluví sám za sebe," řekl.

Lavička v Sydney působí od roku 2009 a hned v první sezoně s týmem získal titul. Před měsícem oznámil, že v příštím ročníku už v nejpopulárnějším australském klubu pokračovat nebude. Jeho tým je v aktuální tabulce sedmý tři body za šestou příčkou, která jako poslední zajišťuje postup do play off.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní