Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Střelec selhal, tlouštík Maradona vzteky udělal kotrmelec

27. března 2012 19:34

Obtloustlý Diego Maradona, kouč celku Al Wasl, překvapil a pobavil. Střelec jeho týmu selhal a slavný Argentinec už nevěděl, jak reagovat na střelecký zmar. A tak předvedl u lavičky kotrmelec. Historie blízká i vzdálená pamatuje různá gesta koučů, tohle je výjimečné.

Maradona si trenérské angažmá ve Spojených arabských emirátech náramně pochvaluje, s ohledem na finanční vybavení místních šejků by se nerozpakoval zůstat co nejdéle, ale Al Wasl rozhodně nehraje podle jeho představ. V pohárových bitvách končil předčasně, v lize si připsal dvě porážky, je pátý, utkání s týmem Emirates Club ale přineslo radost po výhře 4:1.

Cesta k ní nebyla lehká. Juan Manuel Olivera Maradonu dostal do stavu zoufalství. Až trenér sáhl ke gymnastické vložce. Snad chtěl převzít roli tvůrce zábavy místo svých svěřenců, spíše však jeho tělocvičný pokus vyvolal plnou pohotovost u přítomných zdravotníků. Kdo ví, jak by kotrmelec zvládly některé jiné ctihodné trenérské figury?

Fotbalisté Al Waslu ale v utkání přece jen střelecky procitli a slavili vítězství. A Oliveira i jednu vstřelenou branku.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní