Rubriky:

Ostatní

Verbíř si při benefici zahraje s Bičovským i Feninem

24. května 2012 16:11 - Teplice

Je to přesně rok, co teplický fotbalista Pavel Verbíř ukončil hráčskou kariéru. Nyní má za sebou už první sezónu v roli sportovního manažera FK Teplice, ale v úterý 29. května přece jen znovu obuje kopačky a navlékne se do dresu. A to při vlastním benefičním zápase, který se uskuteční na teplických Stínadlech v rámci žákovského turnaje Mc Donalds Cup 2012.

 

Libor Zavoral, ČTK

Koho jste nominoval do svého All Stars Teamu?

Pozval jsem třeba dvaašedesátiletého Přemka Bičovského nebo Martina Fenina, který se vydal do zahraničí právě z Teplic. Nastoupí i brankář Tomáš Poštulka, Radek Divecký, Sváťa Habanec, Míša Doležal, můj syn Pavel.

Bylo těžké získat do výběru Martina Fenina?

Vůbec ne. Martin je na dovolené, odpočatý a je rád, že se po nějaké době vrátí na teplický stadión.

A litujete, že někdo z oslovených nepřijede?

Určitě mě mrzí, že to nevyjde zpěvákovi Pepovi Vojtkovi ze skupiny Kabát. Loni mi křtil „dévédéčko", jsme v kontaktu. Ale respektuji, že má nějaké věci v televizi.

Stíháte při organizaci svojí benefice řešit i vysloveně „pracovní" otázky ohledně tvorby kádru teplického „áčka" pro příští sezónu?

Už teď je jisté, že odchází Zoubele. Skončila mu smlouva a je domluven na přestupu s Jabloncem. Kontrakty vyprší Smejkalovi, Sivovi, Stožickému. Myslím, že hráčský pohyb nastane až později. Jezdili jsme i po druhé lize sledovat hráče. Z Ústí by se měli vrátit kluci, co tam byli na hostování.

Trenér Rada odešel do Slavie a o jeho nástupci se jedná. Už ale víte, kdy začínáte letní přípravu?

Hráči se sejdou 18. června v Teplicích. Druhý týden pak absolvujeme soustředění v Modré u Děčína.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Ostatní