Rubriky:

Ostatní

Čech má nejraději červené

31. května 2012 14:59 - Praha

Už tradiční partner FAČR Vinařství Vinofol Novosedly připravil nejen pro český reprezentační tým sérii vín se speciálními vinětami pro nadcházející EURO. Před čtyřmi roky měla obdobná speciální sada vín k evropskému šampionátu velký úspěch.

 

Jan Tauber

Do boje na EURO 2012 „vysílá" Vinofol letos Tramín červený, Rulandské modré, Savignon a Veltlínské zelené. „Edice je limitovaná. Od každého je připraveno tisíc sedmičkových lahví. K dispozici budou nejen pro FAČR, ale zakoupit si je mohou i zájemci, pro které budou navíc sběratelskou raritou," prozradil majitel Vinofolu Pavel Foltýn.

Gólman Petr Čech se při fotografování přiznal, že má rád červené víno. „Dávám mu přednost, ale také záleží na tom, při jaké příležitosti a k čemu si víno dám. Samozřejmě piji střídmě a rozhodně ne, když mě čeká zápas. Určitě si speciální láhve vezmeme na šampionát. Snad bude dobrá příležitost je otevřít a připít si," přál si nejlepší brankář planety.

Vinofol je také partnerem českého hokeje a ankety Sportovec roku. „Sami sportujeme a chceme být při tom," říká Pavel Foltýn.

kft, Právo

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní