Argentina - Brazílie 4:3Messi hattrickem rozhodl prestižní přípravný duel s Brazílií

Lionel Messi se zaskvěl hattrickem v prestižním přípravném utkání, ve kterém argentinští fotbalisté porazili Brazílii 4:3.

Argentinec Lionel Messi se raduje z gólu proti Brazílii

Čtyřiadvacetiletý Messi okouzlil svým uměním stadion MetLife v East Rutherfordu, když nejprve dvěma "slepenými" góly po půlhodině hry poprvé otočil výsledek na stranu Argentinců. Brazilci se ale vrátili ve druhém poločase do vedení, avšak po vyrovnání obránce Fernandeze hvězdný útočník Barcelony pět minut před koncem zápas rozhodl po čtyřicetimetrovém sólu.

Gólově divoký duel měl dohru v nastaveném čase, kdy po vzájemné potyčce museli předčasně do šaten vyloučení Brazilec Marcelo a Argentinec Ezequiel Lavezzi.