Vůbec neztratil chuť střílet. Argentinec Lionel Messi byl hrdinou divoké přestřelky v přátelském utkání s Brazílií. Jeho tým vyhrál 4:3. On sám dal tři góly. Hattrick završil exkluzivní trefou, kterou stojí za to vidět.

Vítězná trefa Lionela Messiho proti BrazíliiVideo: You Tube

Zatímco v  Evropě zuří boje na ME, jihoamerický kontinent už žije kvalifikací MS 2014, ale i přátelák dvou odvěkých rivalů byl hodně sledovaný.

Malý ďábel z Barcelony v prvním poločase obracel na 2:1, ve druhém pak Argentina znovu prohrávala, ale Fernandez a po něm v 85.minutě znovu Messi jí vrátili vedení, které modrobílí už udrželi.

Brazilské hvězdy vybledly. Messi se s obrovským zájmem po namáhavé sezóně položil do plnění reprezentačních povinností. Zastínil i Neymara, Hulka a nasazením i spoustu jiných nejen na jihoamerickém kontinentu. A ten jeho třetí gól stál za to!