Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Tohle Beckham vážně přehnal. Za provokaci přišel trest

6. července 2012 12:27 - New York

Anglický fotbalista David Beckham dostal v MLS jednozápasový disciplinární trest. Záložníka Los Angeles Galaxy suspendovalo vedení zámořské soutěže za "konfrontační a provokativní chování" v závěru utkání proti San Jose z minulého týdne.

Sedmatřicetiletý Beckham neudržel nervy na uzdě v nastaveném čase, kdy se jeho tým pokoušel zvrátit nepříznivý stav 3:4. Bývalého kapitána anglické reprezentace naštval hráč soupeře San Cronin, jenž podle něj příliš dlouho ležel na hřišti. Beckham proto kopnul míč jeho směrem, přičemž trefil nejen hráče, ale i rozhodčího Hilaria Grajedu.

Ten Beckhamovi okamžitě udělil žlutou kartu, kvůli níž už automaticky stál ve středečním duelu proti Philadelphii. Nyní dostal dodatečný trest pro nedělní utkání v Chicagu. "Disciplinární komise shledala jeho chování neakceptovatelným a poškozujícím image soutěže," uvedli představitelé MLS na oficiálním webu. Slavný fotbalista se ještě po závěrečném hvizdu málem popral s brankářem San Jose Davidem Binghamem - museli je od sebe odtrhávat spoluhráči.

Beckham, jenž se musel minulý týden smířit s tím, že nebyl nominován do britského olympijského výběru pro olympijské hry, dostal také nespecifikovanou pokutu.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní