AS Řím - Salvador 2:1Zemanův AS Řím vyhrál i třetí zápas na americkém turné

Harrison

Fotbalisté AS Řím pod vedením nového trenéra Zdeňka Zemana vyhráli i svůj třetí přípravný duel během amerického turné. V pátek v Harrisonu zdolali 2:1 reprezentační tým Salvadoru v utkání, které lemovaly potyčky na trávníku a nepřístojnosti diváků.

Elder Figueroa ze Salvadoru si kryje míč před Manuelem Lamelou z AS Řím (vpravo).

K nejvážnějšímu incidentu došlo v 80. minutě, kdy se dostal do strkanice se salvadorským obráncem Panajotis Tachtsidis. Fanoušci Salvadoru, kteří měli nad těmi italskými v patnáctitisícovém hledišti výraznou převahu, následně podruhé v zápase naházeli na hřiště odpadky. Řecký záložník AS byl vyloučen a na cestě do kabin ho podle všeho ještě trefil kus ovoce.

Góly římského celku vstřelili už v 1. minutě Pablo Daniel Osvaldo a v 62. minutě Bojan Krkic. Zemanovi svěřenci navázali na zámořská vítězství 4:0 nad polským klubem Zaglebie Lubin a 2:1 nad Liverpoolem. Italská liga začne za čtyři týdny.