Na Zlatý míč může zapomenout, fotbalově-herecká etuda jednoho z hráčů Horšovského Týna v 1. kole plzeňského krajského přeboru by ale možná nějaké ocenění zasloužila. Posuďte sami...

Stod - Horšovský Týn 2_2 - Pád před penaltou

Hostující Dynamo z Horšovského Týna tahalo od začátku zápasu na hřišti Slavoje Stod za kratší konec a dvoubrankový náskok domácích byl jasným důkazem rozložení sil na hřišti. Patnáct minut před závěrečným hvizdem ale došlo ke komické situaci, kterou zachytila videokamera a která vrátila hostující celek zpět do hry.

Jeden z hostujících fotbalistů při pokusu o střelu minul v šestnáctce Slavoje balón, ztratil rovnováhu a skácel se k zemi. Úsměvné. Šokující je ovšem verdikt sudího, který bezprostředně poté nařizuje pokutový kop, který hosté s přehledem proměnili.

Dvě minuty před koncem si navíc jinak solidní gólman domácích srazil míč do sítě a Horšovský Týn slavil cenný bod. Následný penaltový rozstřel, který je západočeskou specialitou při remízovém výsledku, sice vyhráli 4:2 domácí, to už ale na radost Dynama nemělo velký vliv...