Lille - Paris St. Germain 1:2Ibrahimovic zařídil dvěma góly v Lille první výhru PSG v sezóně

Lille

Fotbalisté Paris St. Germain se ve 4. kole francouzské ligy dočkali prvního vítězství v sezóně. Po třech remízách se o něj v neděli na hřišti Lille postaral hvězdný Zlatan Ibrahimovic, jenž při výhře 2:1 vstřelil oba góly.

Letní posila z AC Milán Ibrahimovic se trefil zblízka už po 27 sekundách. Domácí Olympique okamžitě zvýšil tlak a výsledkem bylo vyrovnání Aureliena Chedjoua hlavou ve 12. minutě.

Poslední slovo však měl vysoký Švéd, jenž devět minut nato po narážečce se špílmachrem Javierem Pastorem překonal domácího brankáře Mickaela Landreaua podruhé. Ibrahimovic tak má střelecký průměr gól na zápas.