Rubriky:

Ostatní

Adriano si znovu zahrává. Zmeškal trénink a od klubu dostal varování

4. září 2012 22:14 - Rio de Janeiro

Pouhé dva týdny vydržel kontroverzní útočník Adriano sekat dobrotu ve Flamengu, kde se pokouší vzkřísit uvadající kariéru. Třicetiletý fotbalista podle agentury Reuters dnes od klubu z Ria de Janeiro dostal napomenutí, protože bez omluvení zmeškal trénink.

 

Profimedia.cz

Podle informací brazilských médií místo toho bývalý střelec Interu Milán, Fiorentiny, Parmy a AS Řím, jehož kariéru poznamenaly problémy s nadváhou, alkoholem a depresemi, popíjel s přáteli v chudinské čtvrti Vila Cruzeiro.

Proti obvinění i napomenutí od klubu se však Adrianův agent striktně ohradil. "Po celodenním tréninku požádal v pondělí o volno. Během návštěvy Vily Cruzeiro, kde vyrostl, se zapletl do menší dopravní nehody s motorkou. Nikomu se ale nic nestalo, protože jeli pomalu," uvedl v prohlášení.

Do svého mateřského klubu zamířil Adriano před dvěma týdny a návrat označil jako poslední šanci. S klubem se domluvil na smlouvě do konce roku s platem závislým na počtu odehraných zápasů.

Před tím byl bývalý brazilský reprezentant bez angažmá od března, kdy byl po nevydařeném ročním působení kvůli opakovaným problémům se životosprávou propuštěn z Corinthians.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní