Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Hromadná strkanice a šílený zákrok. Spletl si fotbal s karate?

11. září 2012 11:20 - Casablanca

Kvalifikační zápas o postup na Africký pohár národů mezi Libyí a Alžírskem se musel odehrát na neutrální půdě v marocké Casablance. Ani to však nezabránilo hráčům obou týmů v hromadné bitce - Alžířan Islam Slimani dokonce běžel za protihráčem a zezadu ho skolil tvrdým kopem, za který by se nemuseli stydět ani profesionálové v karate.

 

Reuters

Libye se stále vzpamatovává z občanské války, utkání dvou afrických sousedů se proto muselo přesunut na neutrální půdu do Maroka. V Casablance se hrálo dlouho bez gólů i bez emocí, nepokoje však odstartovala trefa střídajícího Soudaniho, který v 88. minutě zařídil Alžírsku tři důležité body v kvalifikační tabulce.

Jen pár desítek sekund nato hlavní rozhodčí ukončil zápas a pořádně naštval lybijské reprezentanty. Ti začali na trávníku nahánět hráče soupeře, okamžitě se strhla mela, která přinesla několik hrubých incidentů.

Nejbrutálnější zákrok předvedl Alžířan Islam Slimani - k svému soupeři se zezadu přiblížil a brutálním kopancem ho trefil přímo do zad. Do strkanice se potom zapojili všichni další členové realizačního týmu, celý incident se naštěstí obešel bez vážných zranění.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní