Goiania

Fotbalisté Brazílie zvítězili v prvním ze dvou přípravných utkání nad rivalem z Argentiny 2:1. Takzvané "Superclássico" rozhodl před vlastními diváky v Goianii hvězdný útočník Neymar ve třetí nastavené minutě gólem z penalty. Odveta se uskuteční 3. října na argentinské půdě v Resistencii.

Neymarova vítězná penalta

Do dvojzápasu mohou zasáhnout pouze hráči působící v ligách obou aktérů. "Superclássico" se hrálo poprvé vloni a tehdy byla úspěšnější Brazílie po výsledcích 0:0 a 2:0.

V úvodním utkání druhého ročníku na stadionu Serra Dourada musel výběr ze země pořadatelů příštího mistrovství světa výsledek otáčet. V 19. minutě poslal hosty do vedení Juan Manuel Martínez, už za šest minut ale odpověděl Paulinho. Když už prestižní bitva spěla k remíze, odpískal rozhodčí argentinskému obránci Leandru Desabatovi ruku ve vápně a Neymar dokonal obrat.