Rubriky:

Ostatní

Z bývalého brazilského kanonýra Ronalda je pěkný tlouštík. Kila bude shazovat v televizním pořadu

22. září 2012 11:56 - Rio de Janeiro

Už několikrát sváděl bývalý fotbalový útočník Ronaldo neúspěšně boj s nadváhou, teď bude shazovat nadbytečné kilogramy před televizními kamerami. Slavný Brazilec se zúčastní reality show s názvem Fantástico a po tři měsíce každou neděli, počínaje touto 23. září, divákům ukáže, jak se na něm dieta a cvičení projevují.

 

gente.ig.com.br / TV Globo

"Už jsem v životě zkusil spoustu věcí a tohle rozhodně nebude jednoduché. S váhou fakt nemám dobrý vztah. Ale jdu do toho s nadšením," prohlásil pětatřicetiletý bývalý fotbalista, jeden z nejlepších v historii.

Ronaldo je dvojnásobným mistrem světa z let 1994 a 2002, třikrát vyhrál anketu o nejlepšího hráče planety, jenže když loni s fotbalem skončil, váha i kvůli problémům se štítnou žlázou šla rapidně nahoru. "Už je to skutečné trauma," přiznal televizi Globo.

Jednou z motivací pro něj je i to, aby byl fit do charitativního zápasu s další bývalou hvězdou a spoluhráčem z Realu Madrid Zinédinem Zidanem v prosinci v brazilském Portu Alegre. Navíc je Ronaldo i po skončení kariéry stále na očích veřejnosti, protože je členem organizačního výboru mistrovství světa, které bude Brazílie za dva roky hostit.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní