Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Brankářka nestihla dát včas nohy k sobě. A hořce litovala!

10. října 2012 10:12 - Baku/Praha

Málo vídanou minelu předvedla na světovém šampionátu fotbalistek do 17 let v Ázerbájdžánu gólmanka výběru Nigérie Gift Andyová. V penaltovém rozstřelu čtvrtfinálového duelu s Francií ji zastihla exekutorka hrubě nepřipravenou: míč prošel nešťastné Afričance do sítě rovnou mezi rukama i nohama. Nigérie vypadla a její brankářka má navíc z ostudy kabát!

V regulérní hrací době gól nepadl a o postupujících do semifinále šampionátu musely rozhodnout pokutové kopy. Andyová se před jejich začátkem na trávníku krátce pomodlila, ale fotbalové božstvo od ní, zdá se, odvrátilo svoji tvář. Ve čtvrté sérii jí totiž nepříliš prudká střela Delphine Cascarinové přímo doprostřed branky prošla nejprve mezi rukavicemi a vzápětí propadla do branky mezi nohama nigérijské brankářky.

Zatímco francouzská středopolařka si po šťastném gólu zhluboka oddechla, zoufalá Andyová se zklamaně zhroutila na trávník a na kolenou zpytovala svědomí. Francouzky byly navíc o chvíli později úspěšné i popáté a po výsledku 5:3 na penalty postoupily do semifinále turnaje.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní