Sao Paulo

Brazilský sportovní tribunál zamítl požadavek fotbalového klubu Palmeiras na anulování jejich ligové porážky 1:2. Zástupcům klubu se nelíbilo, že rozhodčí údajně neuznal jejich vyrovnávací gól na základě televizního záznamu. Soudce ale rozhodl, že k tomuto tvrzení nepředložili dostatek důkazů.

Týmu Palmeiras neuznali rozhodčí gól, Barcos zahrál rukou.

Argentinský útočník Hernan Barcos (s číslem 9) vyrovnal ve druhém poločase utkání s Internacionalem, a přestože si při gólu pomohl rukou, jeho trefa několik minut platila. Pak ale hlavní sudí po poradě s asistentem u postranní čáry branku odvolal. Televizní reportér poté uvedl, že se delegát zápasu zástupců médií ptal, zda opakované záběry hraní rukou potvrdily.

Palmeiras, jimž v této sezóně hrozí sestup, doufali, že se jim podaří dosáhnout opakování zápasu. Čtyři kola před koncem ligy potřebují k záchraně získat alespoň sedm bodů.