Beckhamovo Los Angeles má nakročeno do finále MLS

Jedno vítězství dělí Davida Beckhama a jeho Los Angeles od finále zámořské ligy MLS. Galaxy udržel čisté konto proti Seattlu (3:0) a může se tak opakovat loňský duel o titul. Fotbalisté Houstonu totiž také nezaváhali a porazili DC United 3:1.

Robbie Keane se raduje z gólu do sítě Seattlu.

Losangeleskému celku zajistila ideální výchozí pozici do odvety další evropská hvězda Robbie Keane. Irský reprezentant vstřelil dva góly po akcích kolegy z útoku Landona Donovana, ten úvodní v nastavení prvního poločasu. Druhou trefou uzavřel Keane skóre jen tři minuty poté, co zvýšil Mike Magee.

Houston musel výsledek otáčet, protože jako první se trefil hostující Nick DeLeon. Ve druhém poločase ale strhli vítězství na stranu dvojnásobných ligových šampiónů André Hainault, Will Bruin a Kofi Sarkodie.

Odvety jsou na programu za týden 18. listopadu.