Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Na nejhezčí gól roku kandidují hvězdy jako Messi, Falcao, Neymar, ale i mexická fotbalistka

14. listopadu 2012 19:09 - Curych

V nominaci na Cenu Ference Puskáse za nejhezčí gól jsou hvězdy Lionel Messi, Neymar či Radamel Falcao, ale také jedna fotbalistka. O přízeň fanoušků v internetovém hlasování se uchází i mexická reprezentantka Olivia Jiménezová, která na mistrovství světa hráček do 20 let překvapila švýcarskou brankářku střelou z velké dálky.

FIFA

Trofej, kterou mezinárodní federace FIFA udělí vítězi ankety na galavečeru spojeném s předáváním Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa, obhajuje Brazilec Neymar. Talentovaný útočník Santosu tentokrát kandiduje na vítězství s famózním sólem přes polovinu hřiště z duelu Poháru osvoboditelů proti Internacionalu.

Nejlepší světový hráč Messi, jenž loni ve třetím ročníku ankety o nejhezčí gól skončil druhý, má šanci sbírat hlasy fanoušků rovněž díky parádnímu sólu od poloviny hřiště. Svou akci v utkání Argentiny s Brazílií (4:3) zakončil perfektní střelou do levého horního rohu branky.

V nominaci je i Slovák Miroslav Stoch, jenž v dresu Fenerbahce v turecké lize napálil míč po rohovém kopu z voleje do sítě. Hlasování skončí 29. listopadu.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní