Rubriky:

Ostatní

Baroš přestupuje podle tureckých médií do Kataru, hrát by měl s Raúlem v Al Saddu

7. prosince 2012 20:34 - Istanbul

Fotbalový útočník Milan Baroš má podle tureckého tisku namířeno z Galatasaraye Istanbul do Kataru. List Milliyet napsal, že druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace v zimě odejde do klubu Al Sadd, kde od léta působí slavný španělský kanonýr Raúl. Barošův agent Pavel Paska ale popřel, že by o hráčově budoucnosti bylo rozhodnuto.

 

Jan Handrejch, Právo

"Je to nafouklá bublina. Nevylučuji, že tahle destinace (arabské kluby) je jednou z možností. Teď ale není nic aktuální, do konce roku se nic dít nebude," řekl Paska. "Až od 1. ledna budeme probírat varianty, které máme na stole. Figurují tam i kluby v Evropě," prohlásil.

Podle Milliyetu už jsou kluby na finančním vyrovnání domluveny. Turecký celek navíc ušetří polovinu z Barošova ročního platu 2,7 miliónu eur, který mu garantuje smlouva, jež platí do konce této sezóny.

Jednatřicetiletý útočník v Galatasarayi nehraje. Nabídky na přestup však v létě někdejší nejlepší střelec turecké ligy odmítl.

Pokud by se do Al Saddu skutečně vydal, mohl by se těšit zřejmě nejen na lukrativní finanční podmínky, ale i netradiční odměny. Někdejší hvězda Realu Madrid Raúl dostal v listopadu od majitele klubu za gól v duelu s velkým rivalem závodního velblouda za půl miliónu eur.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní