Plzeň rozstřílela Doubravku, Tecl při premiéře skóroval

Plzeň

Fotbalisté Plzně porazila v prvním zápase zimní přípravy nad divizním celkem Senco Doubravka vysoko 7:1. Kanonádu favorita odstartoval Stanislav Tecl, který hned při své premiéře za Viktorii potvrdil pověst střelce. Hattrickem za osm minut se blýskl ruský útočník Roman Adamov, jenž kvůli zranění přišel o většinu podzimu.

Nová posila Viktorie Plzeň Stanislav Tecl.

Tecl nastoupil v zahajovací sestavě v útočné dvojici s Markem Bakošem. Trenér Pavel Vrba tak hned na úvod přípravy zkusil změnu rozestavení a hrál na dva klasické útočníky. A jejich spolupráce fungovala. Při úvodním gólu Bakoš přistrčil míč Teclovi, ten se kličkou zbavil obránce a vstřelil první branku za Plzeň.

Následně dvakrát zaúřadoval kapitán Horváth. Nejprve se sám trefil z přímého kopu, pak našel skórujícího Rajtorala. Druhé půle pak patřila Adamovovi. Během osmi minut nastřílel tři branky a krátce nato připravil branku pro Ďuriše.

Příští utkání sehraje Plzeň v sobotu s Domažlicemi.

Přípravné fotbalové utkání:
Viktoria Plzeň - Doubravka 7:1 (3:1)
Branky Plzně: 51., 54. a 59. Adamov, 21. Tecl, 23. Horváth, 32. Rajtoral, 63. Ďuriš.
Plzeň:
1. poločas: Pavlík - Rajtoral, Chocholoušek, Ševinský, Limberský - Fillo, Horváth, Darida, Zeman - Tecl, Bakoš.
2. poločas: Mandous - Řezník, Chubutija, Sladký, Končal - Ďuriš, Kyndl, Kolář, Malakjan - Vaněček, Adamov. Trenér: Vrba.