Rijád

Pořádný kopec smůly si ve fotbalovém utkání asijské Ligy mistrů vybral Anderson Martins z týmu El Jaiš. Na hřišti saúdskoarabského Al Šababu vstřelil první gól utkání, jenže nešťastně do vlastní sítě! Brazilský obránce tak měl po zápase ponurou náladu. Zvlášť když katarský tým nakonec prohrál 0:2.

Vlastní gól Andersona Martinse

K celé situaci došlo ve 33. minutě, kdy domácí Omar vypálil zpoza šestnáctky. Míč letěl přesně do míst, kde stál Anderson Martins, který ho chtěl odklidit do bezpečí. Balón mu však sjel po nártu a k překvapení hostujícího gólmana zaplul do sítě.

Omara tento moment hodně povzbudil a o pět minut později tvrdou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Po změně stran už branka nepadla a Al Šabab si tak připsal první tři body do tabulky skupiny A.