Dauhá

Pořádný kopec smůly v zakončení si vybral v utkání UAFA Cupu Hamza Abourazzouk z týmu Raja Casablanca. V semifinálovém duelu na hřišti kuvajtského Al-Arabi orazítkoval v rychlém sledu dvě tyče, přičemž v druhém případě pálil do odkryté brány z jednoho metru!

Hamza Abourazzouk trefil tyč z jednoho metru.

K inkriminovanému momentu došlo v 15. minutě za nerozhodného stavu 0:0. Marocký celek mohl jít do vedení, když do centru z levé strany vložil na hranici brankového území špičku nohy Abourazzouk, jenže míč skončil na tyči.

Šestadvacetiletý útočník přesto dostal šanci na reparát. Balón se totiž odrazil zpět do pole a navíc přesně do míst, kde stál Abourazzouk. Hostující fanoušci se už chystali na gólové oslavy, místo toho ale přišel šok. Abourazzouk rozezvučel z jednoho metru opět tyč!

Úvodní semifinálový duel nakonec skončil remízou 1:1. Kuvajtský tým poslal do vedení v 62. minutě Mourtada Fall, devět minut před koncem základní hrací doby ale srovnal Abdelilah Elhafidi. Odveta se hraje 3. dubna v Casablance.