Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Katidis dostal za hajlování další trest. Po reprezentaci si nezahraje ani v klubu

20. března 2013 09:05 - Atény

Nadějný fotbalista Jorgos Katidis dostal za hajlování, kterým "oslavil" o víkendu gól v lize, další trest. Po doživotním zákazu startu za řecký národní tým si minimálně do léta nezahraje ani za mateřský klub AEK Atény. O dalším osudu devatenáctiletého záložníka rozhodnou funkcionáři během prázdnin.

"AEK se rozhodlo vyřadit hráče ze sestavy do konce sezóny, a tudíž vynést ten nepřísnější trest, jaký může," uvedli zástupci klubu v oficiálním prohlášení. Během letní přestávky prý Katidis dostane šanci dokázat, že jeho chování bylo jen chvilkovým zkratem.

Bývalý kapitán národního týmu do 19 let oslavil vztyčenou pravicí vítěznou branku v sobotním utkání řecké ligy s Veriou (2:1). Od následných trestů ho neuchránila ani omluva.

V pondělí dokonce sám požádal o to, aby ho vedení AEK stáhlo z prvního mužstva a své chování označil za nepřijatelné. "Je mi hrozně kvůli těm, které jsem zklamal svou hloupostí. Naprosto chápu rozhodnutí Řecké fotbalové federace, které dlužím velkou omluvu," řekl Katidis.

ras, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.