Rubriky:

Ostatní

Do tuzemska přichází vyhlášený tréninkový program Coerver Coaching pro mladé fotbalisty

21. března 2013 12:15 - Praha

Ve světě ho praktikují trenéři mládeže předních evropských velkoklubů, jako jsou například Real Madrid, Manchester United či Bayern Mnichov. Teď Coerver Coaching, vyhlášený tréninkový program, specializující se na výchovu a individuální rozvoj mladých fotbalistů, otevírá dveře i fotbalovým nadšencům v České republice. Mladí hráči i hráčky se mohou přihlásit do šestidenních tréninkových kempů, které jim pomohou v cestě za zářivou fotbalovou kariérou.

 

Program, který už od roku 1984 rozvíjejí společně Alf Galustian a legenda Chelsea Charlie Cook, se ve spolupráci s certifikovanými trenéry zaměřuje především na výchovu a individuální rozvoj mladých hráčů. Aplikovat však jde i mezi dospělými. Coerver se při tréninku opírá o vlastní šestistupňovou pyramidu - nejprve dokonalá technika a ovládnutí míče, pak důraz na první dotyk s míčem a přesnou přihrávku, schopnost poradit si v situaci jeden na jednoho, dva na dva, tři na tři atd., rychlost na hřišti s míčem i bez něj, zakončení i střelba a také týmová hra.

Coerver respektuje individuální potřeby i schopnosti každého jednotlivce. Zábava, ale přitom také náročná příprava v soutěživé formě přizpůsobená věku každého hráče - to je motto všech tréninkových jednotek, které jsou využívány předními evropskými velkokluby nebo v Austrálii, Japonsku a USA.

Přihlaste se na unikátní tréninkový kemp a naučte se hrát fotbal jako hvězdy! Coerver Coaching se bude v České republice zaměřovat především na školení trenérů mládeže a také na organizování fotbalových kempů a akademií. Fotbaloví trenéři mají možnost už letos zúčastnit dvoudenního kurzu, mladí fotbalisté se mohou naopak přihlásit do šestidenních kempů s názvem „Hraj jako hvězdy". Historicky první české kempy Coerver Coaching pro hráče a hráčky ve věku 7-11 a 12-16 let se letos uskuteční hned v několika regionech už na začátku července. Zárukou osobního dohledu a maximální péče je i skutečnost, že v kempu na jednoho trenéra připadne maximálně deset dětí.

Termíny a místa kempů: 
1. - 6. července 2013 Sportareál Satalice
8. - 13. července 2013 Sportareál Satalice
30. června - 5. července 2013 Sportovní centrum Nymburk
7. - 12. července 2013 Sportovní centrum Nymburk
1. - 6. července 2013 FC MAS Táborsko - Sportovní areál Soukeník
8. - 13. července 2013 Kralovice - Sport areál Berounka
14. - 19. července 2013 Boskovice
29. června - 4. července 2013 Háj ve Slezsku
Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní