Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Fantastický gól v ženském provedení. Fotbalistka se trefila přímo z výkopu!

5. června 2013 10:26 - Subotica

Góly přímo z výkopů či bezprostředně po nich nejsou na fotbalových trávnících jevem zcela neobvyklým. V dubnu se takový kousek povedl například Brazilci Cleitonu Xavierovi z týmu Metalist Charkov, který skóroval v ukrajinské lize z půlky hřiště. Parádní branky však nestřílejí jen muži, v srbské lize žen prokázala chytrost a brilantní kopací techniku teprve devatenáctiletá záložnice týmu Spartak Subotica Gaelle Enganamouitová, která ze středového kruhu rozvlnila síť soupeře.

Nádherný fotbalový moment si diváci mohli vychutnat v utkání 21. kola, v němž vedoucí Spartak hostil Požarevac. Ovšem pouze ti, kteří dorazili do ochozů včas. Ihned po úvodním hvizdu rozhodčího se totiž opřela do balónu Kamerunka Enganamouitová a k úžasu všech přehodila brankářku Požarevacu.

Domácímu celku tak stačily k úvodní trefě zápasu jen tři sekundy. Hráčky Spartaku bleskurychlý úder hodně povzbudil a nakonec uštědřily protivníkovi debakl 7:0. Výsledek navíc znamenal, že si kolo před koncem zajistila Subotica mistrovský titul.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní