Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Jordánské fotbalistky nasázely soupeřkám 21 gólů. Kuvajtská brankářka v závěru rezignovala

11. června 2013 15:24 - Ammán

Neskutečnou kanonádu rozpoutaly v kvalifikačním duelu o postup na Asijský pohár 2014 fotbalistky Jordánska. Soupeřkám z Kuvajtu nasypaly jedenadvacet gólů, přičemž téměř každá jejich střela skončila v síti. Některé trefy byly hodně laciné a svůj podíl na nich měly i obě kuvajtské brankářky, které se v průběhu zápasu prostřídaly mezi třemi tyčemi.

Jordánky potřebovaly zvítězit o osmnáct gólů, aby jim v závěrečném utkání s Uzbekistánem stačila k postupu i remíza. A začaly pořádně od podlahy, už po dvaceti minutách hry vedly 6:0 a se slabým protivníkem neměly vůbec žádné slitování.

Kuvajťanky neuchránila od pořádného debaklu ani změna v bráně, když Fatimahovou nahradila ve 22. minutě Dinahová. Ta byla v závěru střetnutí naprosto frustrovaná a na letící míč směřující do její klece už ani nereagovala. Osmi zásahy se blýskla Jbarahová, šestkrát pak rozvlnila síť Al Naharová.

Ženy Jordánska nakonec vybojovaly postup na šampionát, když v závěrečném zápase skupiny A zdolaly v přímém souboji Uzbekistán 4:0.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní