Rubriky:

Ostatní

Odvrácená strana Poháru FIFA. Ženu brazilského brankáře ohrožovali pistolí, Španěly okradli

20. června 2013 17:31 - Brasília
(Aktualizováno: 20. června 2013 19:00)

Jen chvíli si brazilský gólman Julio Cesar vychutnával ve středu radost z výhry 2:0 nad Mexikem na fotbalovém Poháru FIFA, která domácí favority posunula do další fáze turnaje. O pár hodin později ho nálada přešla poté, co v noci na čtvrtek v centru města Fortaleza, kde se utkání hrálo, přepadli vůz řízený Cesarovou manželkou Susanou Wernerovou ozbrojení lupiči a odcizili jí cennosti a osobní dokumenty.

 

Profimedia.cz

„Vzali úplně všechno a při tom mi drželi pistoli u hlavy. Díky Bohu, že jsem ještě na živu," uvedla později na Twitteru pětatřicetiletá Wernerová. „V Brazílii člověk už jen tak nemůže v noci vycházet ven," dodala v zemi populární herečka, kterou nenechaví pobertové připravili i o snubní prsten.

Pozornosti zlodějů neušla ani část španělského fotbalového týmu. Během nedělního utkání mistrů světa s Uruguayí (2:1) došlo k vloupání do pokojů hráčů v hotelu v městě Recifé a údajně šest fotbalistů přišlo o peníze a cennosti, mezi nimi například Gerard Piqué.

Světová fotbalová federace potvrdila, že se případem zabývá policie, podrobnosti ale FIFA nezná. Kvůli vyšetřování byl pozdržen pondělní odjezd Španělů do Ria de Janeiro, kde dnes mužstvo nastoupí proti outsiderovi turnaje Tahiti.

mm, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní