Rubriky:

Ostatní

Sex, lži a video. Španělé prý na Poháru FIFA bujaře slavili výhru nad Uruguayí, svaz to popírá

25. června 2013 16:56 - Fortaleza

Španělští fotbalisté minulý týden na hotelu v Recife prý bujaře oslavili výhru nad Uruguayí na Poháru FIFA. O večírku, na kterém údajně nechyběl alkohol, ženy a hrál se svlékací poker, referoval tamní list Globo Esporte v článku s titulkem "Sex, lži a video". Španělská fotbalová reprezentace ovšem informace brazilského deníku popřela.

 

Ricardo Moraes, Reuters

Podle listu navíc bylo šest fotbalistů okradeno pěticí žen, které na pokojích mistrů světa a Evropy strávily noc a odešly až druhý den ráno. Všechno prý zaznamenaly hotelové bezpečnostní kamery. Španělský svaz tuto verzi popřel, přiznal však, že několik hráčů skutečně bylo okradeno.

"Ke krádežím došlo na hotelu v Recife během zápasu s Uruguayí. O všem jsme informovali brazilskou policii," citovala prohlášení agentura Reuters. "Potom se začaly objevovat nechutné pomluvy o našich hráčích, které zcela odmítáme, protože poškozují pověst fotbalistů, jejich rodin a přátel. Hráči Španělska přitom už několik let ukazují nejen prací na hřišti, ale i chováním mimo něj, že jsou skvělí profesionálové," dodal.

Podle svazu měly články v brazilských médiích za úkol rozhodit Španělsko před čtvrtečním semifinále s Itálií. Obránce Gerard Piqué je přesvědčen, že něco podobného nehrozí. "Lež má krátké nohy. Je to nepříjemná situace, ale zástupci svazu mají všechno pod kontrolou," uvedl stoper Barcelony.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní