Rubriky:

Ostatní

Ohavný masakr v Brazílii! Sudí zabil fotbalistu, diváci se za to nelidsky mstili

7. července 2013 11:25 - Sao Luís

Šokující, děsivé. V amatérské brazilské fotbalové soutěži došlo k odpornému masakru, který pořadatelské zemi před blížícím se mistrovstvím světa na renomé určitě nepřidá. Výsledkem krvavého incidentu na severovýchodě země jsou dvě vraždy - dvacetiletý rozhodčí nejprve ubodal o deset let staršího hráče, hned nato se na něj vrhla část publika a brutálně ho zavraždila. Informuje o tom server ESPN.com.br.

 

Facebook

Tragédie vypukla v momentu, když dvacetiletý rozhodčí Octavio da Silva vyloučil o deset let staršího hráče Josemira Santose. Ten však s jeho verdiktem nesouhlasil a odmítl opustit hrací plochu. Arbitra navíc začal na hrací ploše sprostě urážet a kopat, což Octavio da Silva neunesl a fotbalistu několikrát bodl nožem do hrudi. Třicetiletý hráč při převozu do nemocnice zemřel.

Ještě horší věci se ale děly jen o několik minut později. Parta příznivců, převážně přátel a příbuzných oběti, rozhodčího odchytla a doslova ukamenovala k smrti. Dvacetiletého mladíka nejprve svázali, zbili, kamenovali a pak doslova rozčtvrtili. Lynčování si navíc natočili na mobilní telefon a neváhali se s ním pochlubit na internetu či sociálních sítích.

Brazilská policie už zatkla prvního z podezřelých. Zadržený Luis Sousa Moraes už také identifikoval další dva komplice, po kterých zatím muži zákona pátrají.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní