Bahia

Góly sypal z rukávu. Už před dvěma lety dosáhl jako brankář v dresu Sao Paula na magickou metu 100 zásahů, o níž marně sní i většina útočníků. Fotbalová legenda Rogério Ceni je však i ve čtyřiceti letech stále při střelecké chuti. Dávat góly nezapomněl, o čemž přesvědčil diváky v utkání 7. kola brazilské ligy na hřišti Vitorie. Ve 35. minutě se ujal exekuce přímého volného kopu a trefil se opravdu parádně.

Parádní gól v podání brazilského brankáře Rogéria Ceniho.

Ceni si za nepříznivého stavu 1:2 postavil míč a z dobrých dvaceti metrů ho zakroutil přes zeď nechytatelně k levé tyči.

Jeho gól ale nakonec Sao Paulu body nezajistil. V 56. minutě totiž rozhodl o vítězství Vitorie Biancucchi. Hosté navíc dohrávali zápas o deseti, když v 68. minutě putoval předčasně pod sprchy Wellington.

Vitoria je po sedmi odehraných kolech v tabulce druhá s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Coritibu. Sao Paulo je až čtrnácté, na první sestupovou pozici má náskok jednoho bodu.