Moyes slaví na lavičce Rudých ďáblů první výhru

Sydney

Kouč David Moyes se dočkal prvního vítězství na lavičce Manchesteru United. Jeho tým napravil porážku z týden staré premiéry a v rámci přípravného turné po Asii a Oceánii porazil výběr australské první ligy jasně 5:1.

Trenér Manchesteru United David Moyes během utkání s výběrem australské první ligy.

O triumf anglického mistra se postarali záložník Jesse Lingard a útočník Danny Welbeck, kteří se shodně trefili dvakrát, když po jednom gólu dali oba v prvním i druhém poločase. Za domácí výběr se trefil Besart Berisha, skóre před více než 82 tisíci diváky uzavřel na Olympijském stadiónu v Sydney tři minuty před koncem kanonýr Robin van Persie.

Nástupci trenéra Alexe Fergusona, který v létě v Manchesteru skončil po 27 letech, nevyšla před týdnem premiéra u Red Devils. Moyesův tým totiž nestačil na thajský výběr Singha All-Stars. V aktivní může svou bilanci skotský kouč proměnit už za týden v Japonsku.

1 : 0 Fiorentina - Plzeň 1 : 0 98. min Živě
20240418T18 : 45:00+0200