Lima

Připomínal medvěda, který si chce lenivě pohrávat se soupeřem. Jenže zle na to doplatil. Poněkud obtloustlejší gólman Juan Flores z peruánského celku Unión Comercio svým kiksem potopil v ligovém souboji s favorizovaným Sportingem Cristal celý svůj tým.

Totální minela peruánského gólmana.

Hosté si zjevně moc nevěřili, chtěli zdržovat od prvních minut. Flores už v šesté minutě nikam nepospíchal s rozehrávkou. Škádlil útočníka Irvena Avilu, a ten využil své hbitosti. Nepotřeboval jí proti gólmanovi s poněkud vláčnými pohyby zase až tolik a pohodlně mohl otevřít skóre.

Brankář ve svých sedmatřiceti kromě zjevných kilogramů navíc určitě oplývá mnoha zkušenostmi. Něco podobného jako teď se mu asi ještě nestalo.

Jeho fotbalová hloupost zaskočila i kameramana v reálu, takže kiks si lze pořádně vychutnat až ze záznamu. Ve druhé půli padl další gól, hosté si ho dali sami, prohráli 0:2. V tabulce i proto zůstávají téměř u dna, zatímco Sporting Cristal drží třetí místo.