Rubriky:

Ostatní

Ronaldinho si nechal srovnat předkus

14. srpna 2013 13:56 - Belo Horizonte

Brazilský fotbalista Ronaldinho už nemá předkus. Během ani ne hodiny mu stomatolog srovnal zuby, které pro něj byly typické, stejně jako dlouhé vlnité vlasy a fotbalové umění. Bývalý mistr světa i nejlepší hráč planety změnil vzhled v úterý v Belo Horizonte.

 

Profimedia.cz

"Jiný je vzhled, tvar i barva," řekl Ronaldinhův bratr a zároveň agent Roberto Assis brazilskému portálu globoesporte.com. Zubní lékař třiatřicetiletému záložníkovi z klubu Atlético Mineiro předkus srovnal pomocí tenkých porcelánových destiček a úpravy dásní.

Ronaldinho odpoledne po operaci už trénoval se spoluhráči z Mineira, ostatním se může ukázat s novým úsměvem ve čtvrtek při ligovém zápase proti týmu Bahia. "Trénoval hned normálně, neměl žádné omezení," dodal jeho bratr.

Ronaldinho si z předkusu až doteď velkou hlavu nedělal, bral to jako samozřejmost a nedbal doporučení stomatologů. "Mám velké, silné a čisté zuby. Existuje snad fotbalista, který má chytřejší úsměv než já? Určitě ne, jsem si jistý. A jsou i lidé, kteří mé zuby doslova milují," prohlásil v rozhovoru v roce 2006.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní