Rubriky:

Ostatní

Slovan Bratislava musí kvůli dělbuchu hrát se Senicí bez diváků

20. srpna 2013 17:14 - Bratislava

Fotbalisté Slovanu Bratislava musí absolvovat středeční dohrávku druhého kola slovenské ligy proti Senici bez diváků. Disciplinární komise tamního fotbalového svazu ho dnes na mimořádném zasedání potrestala za incident z nedělního utkání proti Ružomberoku, kdy došlo ke zranění deseti fanoušků soupeře obhájce slovenského titulu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Příznivci Slovanu, za který hrají i český útočník Pavel Fořt a záložník Jiří Kladrubský, hodili v závěru nedělního utkání do tábora fanoušků Ružomberoku silnou výbušninu. Zraněno bylo deset lidí včetně dvou dětí ve věku devět a 13 let, ale duel se dohrál. Slovan vypsal za informace vedoucí k dopadení viníků odměnu 5000 eur (asi 130 tisíc korun).

Duel se Senicí je očekávaným šlágrem lídra tabulky s úřadujícím mistrem. Jeho uskutečnění za zavřenými dveřmi nemusí být jediným trestem pro Slovan. Disciplinární komise si pozvala jeho zástupce i šéfy Ružomberoku na další zasedání na čtvrtek. Bratislavskému klubu hrozí další dva zápasy bez diváků a pokuta až 17 tisíc eur (438 tisíc korun).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní