Rubriky:

Ostatní

Fotbalista Agbonlahor srazil popovou hvězdu. Zemřeš, vyhrožovaly mu fanynky

10. září 2013 14:23 - Glasgow

Na charitativním zápase ve slavném Celtic Parku utrpěl zranění člen britské kapely One Direction. Dvaadvacetiletý Louis Tomlinson byl sražen anglickým fotbalistou Gabrielem Agbonlahorem a poranil si koleno. Robustní útočník se mu snažil vypíchnout míč, ale místo toho mladého zpěváka poslal k zemi. Tvrdý střet se nelíbil hlavně fanynkám 1D, které začaly Agbonlahorovi na Twitteru vyhrožovat smrtí.

BT Sport, Reuters

Inkriminovaný moment nastal v 53. minutě. Tomlinson byl u svého vápna nevybíravě skolen útočníkem Aston Villy Agbonlahorem, jenž se snažil na mladém hudebníkovi vybojovat míč. Otřesený mladík se sice celkem rychle zvedl z trávníku, ale po pár vteřinách ukázal na střídačku, že nemůže pokračovat v zápase. U postranní čáry dokonce zvracel, tyto záběry kamery nezachytily.

Incident těžko nesly fanynky v současnosti nejpopulárnější britské popové skupiny. Jejich vztek byl tak velký, že dokonce na Twitteru vyhrožovaly Agbonlahorovi smrtí. „Ty jsi takový z***. Přeju si, abys zemřel ty kok***. Tohle není ragby," doslova napsala jedna z nich.

Charitativní zápas se odehrál ve skotském Celtic Parku na počest bulharského fotbalisty Stilijana Petrova, jemuž byla v loňském roce diagnostikována leukémie, kvůli které musel skončit s fotbalem.

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní