Brasília

Být na trávníku za nazdárka? V žádném případě! To asi blesklo hlavou zadákovi Jeanu Roltovi z Nautica v utkání nejvyšší brazilské fotbalové ligy proti Gremiu poté, co jej hráč hostí Maximiliano Rodríguez zostudil třemi jesličkami v řadě. Rozezlený bek neudržel nervy na uzdě a soupeře bez milosti skosil.

Technickou parádu Maxiho Rodrígueze obránce Rolt neskousl

K souboji obou hráčů došlo v 76. minutě zápasu za stavu 1:0 pro hosty. Střídající Rodríguez, který byl v té době na hřišti necelé dvě minuty, si na levé straně s Roltem pohrál: třikrát mu prostrčil míč mezi nohama, což byla na brazilského obránce příliš silná káva. Argentince ve službách Gremia bez slitování poslal na zem, za což okamžitě viděl žlutou kartu. A sudí mohl být i přísnější...

Hosté nakonec zápas vyhráli 2:0 a v tabulce jim patří třetí příčka, zatímco Nautico se krčí na jejím dně.