Rubriky:

Ostatní

Fotbalistky Sparty vypadly v prvním kole Ligy mistryň s Curychem

16. října 2013 21:59 - Praha

Fotbalistky Sparty remizovaly v odvetě prvního kola Ligy mistryň v Praze na Letné s FC Curych 1:1 a po porážce 1:2 z úvodního utkání v soutěži skončily. Svěřenkyně trenéra Jana Podoláka tak budou poprvé od roku 2010 chybět v osmifinále.

Sparťanky prohrávaly od 16. minuty, kdy se z ojedinělé šance hostů prosadila po centru hlavou Mirjine Selimiová. Domácím se po vytrvalé, ale bezzubé převaze podařilo vyrovnat až v 66. minutě díky ráně kapitánky Ivy Mocové.

České fotbalistky poté pokračovaly v tlaku, šanci na postup jim však definitivně sebralo vyloučení Terezy Krejčiříkové, která šest minut před koncem dostala druhou žlutou kartu.

Odvetný zápas 1. kola fotbalové Ligy mistryň:
Sparta Praha - FC Curych 1:1 (0:1)
Branky: 66. Mocová - 16. Selimiová. Rozhodčí: Fearnová (Angl.). ŽK: Krejčiříková - Hummová, Zehnderová. ČK: 84. Krejčiříková. Diváci: 1843. První zápas 1:2, postoupil Curych.
Sestava Sparty: Vršatová - Tauberová, Bertholdová, Blažková, Vyštejnová - Krejčiříková, Pivoňková, Bartoňová (55. Hloupá) - Danihelková, Mocová (69. A. Šturmová), Ringelová (31. E. Šturmová). Trenér: Podolák.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.