Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Trenéra slovenských fotbalistů Kozáka rozčílil redaktor

19. listopadu 2013 10:51 - Vratislav

Pořádně vytočit trenéra slovenského národního týmu Jána Kozáka se podařilo jednomu z novinářů po vítězném přátelském utkání s Polskem. Po výhře 2:0 se na pozápasové tiskové konferenci žurnalista zeptal, zda Kozákův výběr využil menší krize polského týmu. A tím podle rtuťovitého kouče znehodnotil výkon slovenských reprezentantů.

Poláci podobně jako čeští reprezentanti na světový šampionát do Brazílie nepostoupili a u týmu tak musel skončit trenér Waldemar Fornalik, jehož nahradil Adam Nawalka. Na tyto potíže žurnalista narážel. „Poláci byli před zápasem ve špatné situaci, mají nového trenéra..."

Dál už se ale nedostal. Kozák se začal sarkasticky smát a pak namítl: „Vážně? Ve špatné situaci? Co já bych za to dal, abychom měli takový stadión a tolik diváků. Takže zbytečně taková otázka padla. Víte co? Nehněvejte se, ale... jak znehodnotit výkon... jste Slovák? Znehodnotit výkon mužstva takovou otázkou...? Že Poláci byli ve špatné situaci?" vyjel na novináře.

„V čem byli ve špatné situaci? Prosím tě, nech to tak," přešel do tykání a tiskový mluvčí včas zasáhl, aby se trenér nerozčílil ještě víc. Přesto se známým bouřlivákem emoce cloumaly ještě několik vteřin poté. Při další otázce se sice ještě ošíval, ale nakonec se mu podařilo alespoň částečně se uklidnit a tisková konference mohla pokračovat.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní