Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Je tohle možné? Nehorázná smůla připravila Lvy z Mezopotámie o gól

23. listopadu 2013 14:15 - Dammam

Pořádný kopec smůly si v kvalifikačním utkání o postup na Asijský pohár vybrali fotbalisté Iráku. Na hřišti lídra skupiny C Saúdské Arábie trefili tři tyče během pouhých dvaceti sekund a zápas nakonec prohráli 1:2.

Domácí Saúdové vedli po trefě Al Jassima 1:0. Těsně před přestávkou ale u nich stáli snad všichni svatí. Nejprve Iráčané orazítkovali z přímého volného kopu břevno. Z pokračující akce pak vypálil Amjad Kalaf, trefil levou tyč, od níž se balón biliárovým způsobem odrazil do druhé tyče a následně ven z brány.

Irácký fotbalový tým, kterému se přezdívá Lvi z Mezopotámie, sice nakonec stav přece jen srovnal, bodového zisku se ale nedočkal. V 60. minutě rozhodl o výhře domácích Al Shamrani.

Saúdskou Arábii posunul tento výsledek na závěrečný turnaj, který se bude konat příští rok v Austrálii. Irák ještě živí naději na druhé postupové místo.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.