Ronaldinhův gól Brazilcům nepomohl, finále MS klubů si zahraje Casablanca

Casablanca

Fotbalisté Raja Casablanca slaví postup do finále mistrovství světa klubů. Domácí tým senzačně vyřadil brazilský celek Atlético Mineiro, kterému k postupu nepomohla ani branka ostříleného Ronaldinha. Marocký celek vyzve v sobotním finále Bayern Mnichov.

Mouhssine Iajour z týmu Raja Casablanca slaví svůj gól proti Atlétiku Mineiro.

Všechny góly středečního střetnutí padly až po změně stran. Casablancu poslal do vedení v 51. minutě Iajour, o třináct minut později ale srovnal bývalý nejlepší hráč planety Ronaldinho.

Marocký tým však ovládl závěrečné minuty utkání a dvěma góly v rozmezí necelých deseti minut si zajistil postup do finále. V něm se v sobotu utká s Bayernem Mnichov. Mineiro bude hrát o třetí místo s čínským Guangzhou.

Fotbalové mistrovství světa klubů v Maroku:
Semifinále:
Raja Casablanca - Atletico-MG 3:1 (51. Iajour, 84. z pen. Moutouali, 90+4. Mabide - 64. Ronaldinho).
O 5. místo:
Al Ahlí - Monterrey 1:5 (8. Moteab - 22. a 66. C. Delgado, 3. N. Cardozo, 27. Leo López, 45. Suazo z pen).