Rubriky:

Ostatní

Bývalý fotbalista Ostravy a Sparty Matušovič má problém. Boural opilý a ujel od nehody

27. prosince 2013 13:17 - Havířov

Třiatřicetiletý někdejší záložník Baníku Ostrava či pražské Sparty Miroslav Matušovič si pořádně zavařil. V pátečních časných ranních hodinách totiž podle serveru karvinsky.denik.cz v centru Havířova boural opilý s dvěma promile alkoholu a od nehody ujížděl, než ho chytla městská policie.

 

Profimedia.cz

Nehoda, při které naštěstí nebyl nikdo zraněn, se stala okolo třetí hodiny ráno. „Řidič vozu BMW při odbočování vlevo z Hlavní třídy na ulici ČSA nedal přednost protijedoucí fabii. Viník kolize však z místa ujel," popsala nehodu policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Ujíždějící vůz pronásledovali městští strážníci, kteří ho po několika minutách dopadli. Při kontrole se ukázalo, že řidičem byl právě Matušovič. Ten v minulosti hrával kromě Baníku a Sparty i na Kypru za Apollon Limassol.

„Lidé z havarované škodovky popsali, že jim cestu zkřížilo BMW. Hlídka pak auto spatřila, jak jede od Beethovenovy ulice k Radniční, kde byl řidič zastaven a podroben kontrole," uvedl zástupce ředitele havířovské městské policie Daneš Skulina.

Třiatřicetiletý Matušovič, který momentálně působí v divizním Havířově jako sportovní manažer, nadýchal dvě promile a noc strávil na záchytce. Navíc přišel o řidičský průkaz. „Škoda na vozidlech byla předběžně odhadnuta na 40 tisíc korun," dodala mluvčí.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní