Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Hrůza na druhou! Otrlý útočník zlomil soupeři kotník, brutální zákrok skoro obrečel

18. března 2014 19:16 - Valparaíso

Mnozí čeští fanoušci se v posledních týdnech podivovali nad nepotrestaným zákrokem teplického fotbalisty Matuly na slávistu Boudjemaau, jenže tento zákrok byl v porovnání s počinem argentinského útočníka Sebastiána Pola opravdu slabý odvar. Šestadvacetiletý hráč Santiaga Wanderers v pondělní dohrávce chilské ligy způsobil těžké zranění obránci Markovi Biskupovicovi. Předem upozorňujeme, že následující záběry jsou drastické.

Přitom šlo o naprosto zbytečný skluz, který měl pro člena širšího kádru chilské reprezentace bohužel fatální následky. Argentinec Pol chtěl vybojovat míč, jenže přehnal to s agresivitou, do beka týmu Universidad Católica zajel zezadu skluzem a při dopadu ještě Biskupovicovi nešťastně přitlačil kotník kolenem na zem.

Odporný zákrok, ještě ošklivější však byl pohled na realitu a plandající zlomený kotník čtyřiadvacetiletého obránce. Biskupovic teď bude několik měsíců bez fotbalu a otázkou zůstává, jestli se k aktivní kariéře někdy vůbec vrátí.

A Pol? Ten dostal od sudího červenou kartu a v 24. minutě musel předčasně ze hřiště. Když Argentinec viděl, co způsobil, skoro se rozbrečel. Fotbalisté týmu Universidad Católica nakonec splnili roli favorita a pro svého zraněného spoluhráče alespoň vybojovali venkovní výhru 2:0.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní