Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Šílená řežba na mexických tribunách! Jen s podivem tu nikdo nezemřel

26. března 2014 08:29 - Guadalajara

Tuzemští fotbaloví fanoušci jsou po víkendových událostech na ostravských Bazalech zděšeni konflikty, které během poločasové přestávky utkání se Spartou vyvolali polští rowdies. Jenže v porovnání s tím, co se dělo v neděli večer v mexickém městě Guadalajara, je to slabý odvar. Místní derby mezi týmy Atlas a Chivas skončilo na stadiónu Jalisco brutální bitkou hostujících fanoušků s policisty, v které naštěstí nikdo nezemřel. Následující drastické záběry jasně dokumentují, jaké krveprolití na druhém největším mexickém stadiónu pro 63 tisíc lidí panovalo.

Stačila malá provokace mezi oběma tábory fanoušků, několik vhozených světlic a malér byl na světě. Příznivci Chivasu se rozhodli vzít spravedlnost do vlastních rukou a stačilo jim málo, aby ihned vyvolali konflikt s policií.

K překvapení všech bylo na stadiónu mužů v černém poskrovnu a tak není divu, že dostali co proto. Někteří z nich dokonce pouze sledovali, jak jejich kolegové čelí přesile rowdies, ale zasáhnout se neodvážili.

Šílení fanoušci Chivasu mlátili policisty hlava nehlava, z pohledu na válčící tribunu běhal mráz po zádech. Po několikaminutovém šílenství sice dostali strážci zákona situaci pod kontrolu, napilno ale měli záchranáři - celkem ošetřili osm policistů (tři ve vážném stavu) a 30 fanoušků, sedmnáct z nich bylo zadrženo. Jen zázrakem na Jaliscu nikdo z nich nezemřel.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní