Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Takhle se píská pro domácí! Mladí Slováci se v Makedonii jen chytali za hlavy

10. dubna 2014 07:08 - Skopje

Naštěstí to byl jen přátelák. Kdyby o něco zásadnějšího šlo, asi by z toho byla pěkná vřava. Sérii pozoruhodných úletů vyprodukovali sudí v utkání fotbalových výběrů do 18 let Makedonie a Slovenska (1:1).

„To jsem dosud nezažil," cituje web sport.aktuality.sk Tomáše Vestenického, útočníka slovenského týmu, který první vzájemný zápas vyhrál 6:0. Ve druhém se ale začaly dít podivuhodné věci. Sudí měli - alespoň z toho, co je patrné ze záběrů na internetu - poněkud jednostranný pohled.

Tlačili Makedonce, seč jim síly stačily. Vybrali jsme sestřih několika nesmyslných verdiktů, nad nimiž se hosté chytali za hlavu. Dospělí na lavičce klidnili emoce, aby z toho nebyl konflikt a ještě větší ostuda. Sudí nařídil dvě penalty, jednoho z hráčů hostů vyloučil. Kromě dalších pozoruhodností.

Slováci se domnívali, že v odvetě proti nim nastoupil i hráč patřící do starší kategorie. „Jsem hrdý na své svěřence, skládám jim hlubokou poklonu za předvedené výkony. Hodnotit zápas nebudu, brutální zákroky domácích hráčů a nekomentovatelné výkony rozhodcovské trojice..." kroutil hlavou kouč slovenských mladíků Milan Malatinský.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní