Rubriky:

Ostatní

Indové lákají české veterány. Koller, Berger a Baroš mohou dostat balík

11. června 2014 17:58 - Praha

Zní to jako neuvěřitelná zpráva, ale už za několik měsíců se může stát realitou. Fotbalová esa Jan Koller, Patrik Berger a Milan Baroš si mohou zahrát nově vzniklou indickou ligu, která vznikne v září a bude se hrát do listopadu letošního roku. Comeback Kollera s Bergrem i lukrativní angažmá pro Milana Baroše jsou podle agenta Pavla Pasky velmi reálné. Indové je podle informací serveru aktuálně.cz lákají na lukrativní smlouvy.

 

Eduard Erben

Zatímco jednačtyřicetiletý Koller s o rok mladším Bergrem už ukončili profesionální kariéru a věnují se nižším soutěžím, Baroš se zotavuje se zranění a na konci června mu vyprší smlouva v tureckém Antalyasporu.

Tolik očekávaný návrat dvaatřicetiletého útočníka na Bazaly by se nakonec konat nemusel... „Milan Baroš a spolu s ním Honza Koller a Patrik Berger mají nabídku naskočit v září do nové indické profesionální ligy. Se všemi jsem o tom mluvil, zajímá je to," tvrdí Pavel Paska, jehož agentura ISM všechny tři fotbalisty zastupuje.

Indové lákají i další velká jména, jako například Robbie Fowler, a chtějí je královsky zaplatit. Právě na zajímavou gáži by mohli slyšet i někdejší elitní čeští reprezentanti. „Výplaty hráčů by odpovídaly tomu, co se dá vydělat v týmech středu tabulky německé bundesligy," prozradil Paska.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní