Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Brazilci už mohou potlačit slzy i vztek, jejich liga nabídla parádu. A brankář byl šaškem

20. července 2014 08:59 - Recife

Pro Brazilce hořký šampionát je minulostí, znovu se rozběhla jejich fotbalová liga. A může jim zase nabízet radost. K vidění jsou góly, po nichž si místní fandové mohou zase pořádně zajásat. Trefa, která se zrodila v zápase Recife - Botafogo (1:0) zasluhuje maximální obdiv. Hned tak se nevidí.

V závěru prvního poločasu domácí útočník Neto Baiano vykouzlil opravdovou parádu. Kousek za půlkou si všiml, že gólman soupeře Andrey je poněkud víc z branky, než je zdrávo, a využil toho. Lob byl precizní, pozoruhodné bylo i to, co udělal míč. Výrazně změnil směr a z brankáře vracejícího se z vandru udělal úplného šaška.

Neto s fanoušky mohl dát průchod radosti. Takových gólů mnoho nedal. A to ve fotbale zažil do svých jednatřiceti opravdu hodně. V dospělém věku prošel neuvěřitelnými osmnácti angažmá, v některých působištích pořádně ani nestačil začít hrát a už zase mířil o dům dál. Kromě brazilských klubů oblékal i dresy těch z Koreje, Japonska a Vietnamu. Teď rozdává radost v Recife.

Jeho tým je v Sérii A po těsné výhře čtvrtý za Cruzeirem, Corinthians a Sao Paulem. Botafogo se nalézá na čtrnácté pozici.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní