Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Gólové oslavy si moc neužil. Hned po úspěšné hlavičce dostal tvrdé K.O. a omdlel

23. srpna 2014 16:37 - La Guaira

Snad každý fotbalista si potají plánuje gólovou oslavu. Jenže Venezuelan Framber Villegas si podobné chvíle po vstřelení branky užít nemohl. Krátce poté, co si v utkání Copa Sudamericana připsal gólovou hlavičku, se nešťastně střetl s hlavou protihráče a po tvrdém K.O. zůstal na chvíli bezvládně ležet na trávníku. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

Spoluhráči ihned po smolném střetu mávali na klubového lékaře, který co nejrychleji dorazil ke zraněnému Villegasovi. Ten vstřelil vedoucí gól domácího týmu La Guaira proti kolumbijskému Atlétiku Nacional, v jehož dresu se zranil obránce Francisco Najera.

Také on sice tvrdý náraz rozdýchal, ale už po pár minutách musel kvůli otřesu mozku vystřídat. Duel nakonec skončil nerozhodně 1:1.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.