Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Takhle řádí korejský Messi. V 16 letech vyškolil pět obránců

15. září 2014 10:55 - Bangkok

Seung-Woo Lee. Jméno korejského fotbalisty v současné době znají jen někteří příznivci Barcelony, šestnáctiletý mladík totiž kráčí ve stopách svého vzoru Lionela Messiho. Přitom už za pár let z něj může vyrůst velká hvězda. Ze svých protihráčů si Lee často dělá nehybné kužely, o čemž se naposledy přesvědčila reprezentační „šestnáctka“ Malajsie.

Cesta na vrchol je dlouhá, ale Seung-Woo Lee maká tvrdě a jde za svým snem. Šestnáctiletý borec, který se před třemi lety upsal slavné Barceloně a nyní prochází slavnou akademií La Masia, momentálně válí na asijském šampionátu hráčů do 16 let v Thajsku.

A je ďábelsky rychlý, s míčem na noze to navíc umí stejně tak dobře, jako jeho argentinský vzor. Seung-Woo Lee v utkání proti Malajsii dokonale rozebral obranu soupeře, doslova se přehnal přes pětici bránících obránců a s přehledem zamířil přesně k tyči.

Není divu, že mladého útočníka už chtěli Barceloně vyfouknout skauti Liverpoolu, Chelsea, Citizens a Interu Milán. Všichni však odešli s nepořízenou.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní