Diváci, kteří zavítali na kvalifikační duel reprezentačních devatenáctek mezi fotbalisty Skotska a Norska, rozhodně nelitovali. Ze sedadel je s jistotou zvedl záložník Kilmarnocku Robbie Muirhead, respektive jeho pumelice, kterou mladý Skot vypustil ve 26. minutě první půle. Jeho střela z velké dálky měla nejen pořádnou razanci, ale i milimetrovou přesnost...

Fantastická pumelice v podání Robbieho Muirheada.

Osmnáctiletý Muirhead obdržel za bezbrankového stavu přihrávku od svého spoluhráče a příliš toho nevymýšlel. Nedaleko za středovým kruhem se levačkou opřel do míče a k úžasu všech rozvlnil síť za brankářem Rossbachem, který se po balónu marně natahoval.

Ani tato paráda ovšem domácím k tříbodovému zisku nakonec nepomohla. V 80. minutě totiž Thorsby zajistil Norům hodně důležitou remízu 1:1, díky níž si Seveřané zajistili účast v další části kvalifikace mistrovství Evropy právě na úkor Skotska.