Rubriky:

Ostatní

Slavný Matthäus se popáté oženil. Na Slovensku si vzal Rusku

17. listopadu 2014 21:30 - Praha

Už popáté řekl „ano“ své nastávající někdejší dlouholetý kapitán německé fotbalové reprezentace Lothar Matthäus. Třiapadesátiletý mistr světa, Evropy a držitel Zlatého míče z roku 1990 a jeho o 28 let mladší ruská snoubenka Anastasia Klimková se vzali o víkendu v kostele Chateau Belá na jihu Slovenska. Jen 60 kilometrů od maďarské metropole Budapešti, kde pár žije, informoval na svém serveru deník Bild.

 

Profimedia.cz

„Doufám, že svatba s Anastasií je už mou poslední," řekl listu Matthäus před třídenní slavností, jejíž součástí byl i křest fotbalistova nejmladšího potomka - sedmiměsíčního syna Milana. Na obřad bylo pozváno 60 hostů.

Německý rekordman v počtu odehraných mezistátních zápasů (150 duelů, 23 gólů) se poprvé oženil před 33 lety. Jeho ženou byla i švýcarská moderátorka Lolita Morenová, s níž má syna Lorise. Zatím poslední manželství s ukrajinskou modelkou Lilianou Čudinovou, kterou poznal na tradiční pivní slavnosti Oktoberfest, vydrželo necelé dva roky. Z předchozích  vztahů má i dvě dcery.

Technicky i fyzicky skvěle vybavený záložník hrával za Borusii Mönchengladbach, později za mnichovský Bayern, s nímž získal sedm mistrovských titulů, a Inter Milán. Po skončení aktivní kariéry pracoval jako trenér v Rapidu Vídeň, Partizanu Bělehrad, Salcburku a vedl i reprezentační týmy Maďarska a Bulharska. V současnosti působí jako televizní komentátor.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní